Menu

  Aktualności
  O nas
  Galeria
  Statut
  Rekrutacja
  LISTA
  Dokumenty do pobrania
  Kadra Pedagogiczna
  Biblioteka
  Samorząd
  Publikacje
  Szkolne Schronisko Młodzieżowe
  Przetargi
  Kontakt
  


Licznik odwiedzin

Kalendarz

  Grudzie 2017  
Pn Wt r Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Galeria

zobacz wicej »
LISTA
LISTA KANDYDATÓW
ZAKWALIFIKOWANYCH DO BURSY SZKOLNEJ NR 2 WE WŁOCŁAWKU
 NA ROK SZKOLNY 2017/18


 
 I ETAP REKRUTACJI
 

1.

Antczak Kinga

2.

Baszewska Kinga

3.

Bącela Karolina

4.

Bącela  Mateusz

5.

Bednarowicz Filip

6.

Biegańska Mirella

7.

Bolewska Julia

8.

Bolewska Kinga

9.

Broda Mateusz

10.

Bryłka Bartosz

11.

Brzezińska Natalia

12.

Brzozowska Izabela

13.

Chorzalski Dawid

14.

Cieślak Oliwia

15.

Czapska Karolina

16.

Czerwińska Ada

17.

Czerwińska Julia

18.

Dąbrowska Kamila

19.

Dębiński Alan

20.

Dopierała Monika

21.

Dudkowska Magdalena

22.

Gniwecki Adrian

23.

Gontarska Katarzyna

24.

Górkiewicz Natalia

25.

Górska Ewa

26.

Górska Julianna

27.

Górska Natalia

28.

Gralak Waldemar

29.

Janc Magdalena

30.

Jaskólski Patryk

  31.

Justyńska Małgorzata

  32.

Kaczmarek Jan

  33.

Kaniewska Natalia

34.

Karbowski Patryk

35.

Karolczak Mateusz

36.

Konopski Patryk

37.

Korpalska Marta

38.

Korzeniecki Kewin

39.

Kruszyna Julia

40.

Krygier Edyta

41.

Kujawska Magdalena

42.

Kurkiewicz Karolina

43.

Kurlapska Aleksandra

44.

Kwiecień Klaudia

45.

Lasecki Damian

46.

Lisiewicz Mateusz

47.

Łuczyńska Joanna

48.

Mańko Milena

49.

Mańkowska Monika

50.

Michalski Filip

51.

Muraszewski Łukasz

52.

Nowak Anita

53.

Nurkowski Jakub

54.

Oksik Michał

55.

Olszewski Kamil

56.

Orłowska Martyna

57.

Orłowski Dorian

58.

Osiński Jakub

59.

Pawłowska Karolina

60.

Pawłowski Kamil

61.

Pietrzak Patryk

62.

Płocha Radosław

63.

Radke Michał

64.

Rakowski Kacper

65.

Roszak Paulina

66.

Salamon Milena

67.

Sarnowski Konrad

68.

Skalska Natalia

69.

Sobiecki Dariusz

  70.

Sobierajska Weronika

71.

Stasiak Michał

72.

Stawicka Dominka

73.

Sucharska Katarzyna

74.

Sucharski Mariusz

75.

Szajerska Martyna

76.

Tomczak Adam

77.

Trawińska Beata

78.

Trawiński Marek

79.

Warszawski Mateusz

80.

Wąsicka Paulina

81.

Wieszczyczyk Katarzyna

82.

Winiecka Kinga 

83.

Wiśniewska Karolina

84.

Woźniak Katarzyna

85.

Wrzos Karol

86.

Zachwieja Barbara

87.

Zalesiak Kacper

88.

Zalewska Żaneta

 

 

 

II ETAP REKRUTACJI

1.    Adamkowski Łukasz

2.    Augustyniak Wiktor

3.    Baraniak Katarzyna

4.    Baranowski Adrian

5.    Bartłoszewski Jakub

6.    Biliński Szymon Aleks

7.    Biniek Kacper

8.    Borowska Izabela Karolina

9.    Brandt Jakub

10. Budzyński Dominik

11. Burzyński  Bartosz

12. Chachuła Adam

13. Ciesielska Patrycja Maria

14. Cieśliński Mateusz

15. Czajkowski Filip Karol

16.  Czarnecki Mateusz

17.Czarnecki Sebastian

18.Czerwiński Jakub

19.Czyżewski Mateusz

20.Dolata Marceli

21.Dziurzyński Miłosz

22. Filipiak Mateusz

23. Flaszak Weronika

24.Gawrysiak Mateusz Adam

25.Gawrysiak Natalia

26.Głowacka Karolina

27. Górski Jakub

28.Gralak Natan

29.  Grech Sara

30.Grzywiński Radosław

31.Guźniczak Mateusz

32.Inczewska Izabela

33. Jabłkowski Mikołaj

34.Jagielski Wiktor

35.Jakubowski Mateusz

36. Janicka Sandra

37.Janiszewski Konrad

38. Jankowski Kacper Szymon

39. Kacprzak Daniel

40.Kaczmarek Konrad

41. Kaczuba Mikołaj Piotr

42. Karczewska Wioleta Agata

43.Kawalec Oskar

44. Kawalec Patryk

45. Kleczek Jakub

46.  Klimczak Adam

47. Klimkiewicz Karolina

48. Kmieć Kacper Tomasz

49.Kociszewski Bartosz

50.  Komada Kamil

51.Konopka Wiktor

52. Kościński Dominik

53. Kowalczyk Kacper

54. Kozłowski Alan Wiktor

55.Krzyżański Dawid

56. Kwiatkowski Damian

57.Kwiecień Jakub

58. Lamański Dominik

59.Lament Aleks

60.Lewandowska Weronika

61.  Lipiński Wojciech

62. Liszewski Dawid

63. Ławska Karolina

64. Maciejewska Julia

65. Maćkowiak Aleksandra

66.Majewski Artur Adam

67.Majtczak Hubert

68.Malczewski Bartosz

69. Markiewicz Jakub

70.Markowska Monika

71.Mikołajczyk Emanuel

72. Dawid Miłowski

73. Mosiewicz Mateusz

74. Murawiak Michał

75.  Nagórka Kacper

76.  Nastróżny Aleksander

77.  Niemyt Tomasz

78.  Niewiarowski Bartosz

79.  Olakowski Mateusz

80.  Olkiewicz Aleksander

81. Paśniewski Łukasz

82. Pawełkiewicz Krytian

83. Pawlicki Cyprian Antoni

84 Pawłowski Dominik

85.Piątek Miłosz Lucjan

86.Piątkowski Konrad

87.Pikalski Dominik

88. Protasiuk Adrian Tomasz

89. Pszczółkowski Aleksander Piotr

90.Radkowski Mateusz

91. Rebelak Natalia

92.Rogórz Daria Maria

93. Rutkowska Ilona

94.Rycharski Kajetan

95.Rychwicki Wiktor

96.Rykowski Adam

97.Rzadkowolski Szymon

98.Seweryn Jakub

99. Seweryn Maciej   od   01.10.2017

100.Smulska Halina

101.Smulski  Adam

102.Sobczak Patryk

103.Sobiecki  JakubJan

104.Sobieszek  Adrian

105.Sudak Kamil

106.Suski Szymon

107.Syrocki Patryk

108.Szemrowicz Kacper

109.Sznycer Filip

110.Szram  Marcel   od  01.10.2017

111.Świeciak Maciej

112.świerczewski Mateusz

113.Świerczyński Damian

114.Świętochowski Krystian Kacper

115.TataraTycjan Eryk

116.Waczyński Adam

117.Wawrzyniak Łukasz

118.Wegner Kewin

119.Wertlewski Jan

120.Węndziński Michał

121.Wierciach Jakub

122.Więtczak Nina Kinga

123.Wojciechowska Natalia

124.Wojewódzka Lidia

125.Wojtczak Dawid

126.Zdzienicki Patryk

127.Zieliński Adrian Artur

128.Żabierek Natalia

129. Żuchowska Aleksandra

130.Żuchowski Kacper

131.Żychniewicz Kacper

132.Przytuła Filip Damian